המטבח שלנו

ניסיון הוא הכוח לייצר הצלחה, משום שהוא מורכב מעבודה קשה, דורש מסירות, רצינות ומחויבות, ונרכש לאורך זמן. כאשר מתמלאים כל התנאים הללו, הרי שניסיון הוא גם שם נרדף למומחיות.
חברת אדום קייטרינג גייסה את הידע והתשוקה שהניעו את ייסודה לפני 30 שנה כדי להתמחות בתחום הקייטרינג לאירועים, ובמשך שנים של פעילות צברה ניסיון רב כדי להבטיח שכל אירוע ושמחה יהיו סיפור הצלחה. כשפורטים את המושג "הצלחה" למעשים, נפרשת האג'נדה המפוארת של חברת אדום: החל מן הדגש הרב על איכות המזון ואופן ההגשה, דרך מתן שירות קשוב ואישי, וכלה בחדשנות מתמדת, יצירתיות ומעוף.

logo png 09

www.adom-catering.co.il

סומכים על המומחים


הניסיון של אדום קייטרינג הקנה לה מספר התמחויות קולינאריות ייחודיות המותירות את רישומן על באי השמחה וצורבות בתודעתם אירוע מוצלח במיוחד. קייטרינג האסאדו המפורסם של חברת אדום הוא אחד הבולטים שבהן, והוא זכה למוניטין שלו תודות לחומרי הגלם המשובחים, לכבוד הרב למסורת הצלייה של האסאדו ולדרכי הגשה מקוריות ואסתטיות. באדום מאמינים שכדי להשיג קייטרינג אסאדו עתיר ניחוחות וטעמים אין קיצורי דרך, ויש למלא אחר כל שלבי ההכנה תוך הקפדה יתרה.
הקייטרינג הבשרי הכשר של חברת אדום ידוע כקייטרינג שאינו חוסך במאמצים או משאבים כדי להבטיח את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, והבשר מיובא במלואו מארגנטינה תוך השגחה אישית.
הקייטרינג הבשרי של חברת אדום מפעיל את כל החושים דרך שיטות צלייה עשירות ומגוונות, שחלקן נשענות על שיטות מסורתיות וחלקן פותחו על ידי החברה משך שנים.

בחתונה שלכם - קייטרינג אדום

אחד היתרונות הבולטים של ניסיון רב הוא הבנה עמוקה של תהליכים וצרכים הנלווים להם. חברת אדום קייטרינג הפועלת שנים כה רבות בתחום הסעדה לאירועים, פיתחה רגישות מיוחדת לחתונות, שמכל הסיבות הנכונות גם זכו לתואר "היום המאושר בחייכם".
חברת אדום יודעת כיצד לחלק את ההיבטים הפונקציונאליים הנדרשים בעת הפקת חתונה, מבלי לגרוע מן ההיבטים הרגשיים הנלווים להפקה. על כן, זוכה הזוג לליווי רגיש וקשוב לאורך הדרך העמוסה לחצים ומתחים גם כך, עד שהתכנית הקולינארית מגובשת לשביעות רצון כל הצדדים.
במיוחד בחתונות, ניואנסים הם שם המשחק, והבנתם היא המפתח להצלחתן. בין אם בחר הזוג בהגשה במזנונים ובין אם בהגשה אל מרכז השולחן, באדום מתמחים בפסיכולוגיה קולינארית ויודעים כיצד לייצר את האווירה הנדרשת; תמהיל עדין של שמחה גדולה, אינטימיות והנאה מן הויזואליות המרגשת של האוכל לצד אכילתו בצוותא.

 בחברת אדום קייטרינג ישמחו ללוות אתכם ולהשתתף בשמחתכם, ולחלוק את המומחיות בשירותי הקייטרינג שהיא מספקת מזה שנים ארוכות.

 

 

adom food17

adom food05

adom food01

adom food11

adom food13

adom food15

עקבו אחרינו # באינסטגרם